KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15075077

nr 1507 5077

Oljemålningar

2 st, Uno Hubert Karlsson. Signerade. Olja på duk, 60x30cm, yttermått inklusive ram: 72x42cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:10:46