KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15075077
nr 1507 5077
Oljemålningar
2 st, Uno Hubert Karlsson. Signerade. Olja på duk, 60x30cm, yttermått inklusive ram: 72x42cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:10:46
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr